Antoon en Anny Jansen diamant
Donderdag 17 juli 2025 ging burgemeester Laura Werger op bezoek bij Antoon en Anny Jansen-Kuster in Varsselder om hen, namens het college, te feliciteren met hun 60-jarig huwelijk.
Antoon en Anny ontmoetten elkaar op een dansavond in Ulft. Anny fietste vanuit Zeddam via Etten naar Ulft. Toen ze verkering kreeg met Antoon kon ze via Varsselder fietsen, dat was een stuk korter.
Antoon komt uit een gezin uit Varsselder van vier kinderen waarvan hij de jongste is. Hij is thuis op de boerderij gebleven. Voor hun huwelijk bouwden ze een nieuw woonhuis. De ouders van Antoon namen hier ook hun intrek. Antoon werkte bij Houthandel het Anker in Ulft.
Anny komt uit een Zeddams gezin van vijf kinderen waarvan zij de oudste is. Na de ULO in Doetinchem werkte ze ruim elf jaar op de Raiffeizenbank.
Hun grootse hobby is dagjes uit met de kinderen en kleinkinderen, of een lekkere barbecue. Het is dan altijd een gezellige boel. Ook hebben ze samen veel fietstochten gemaakt, in de buurt of over de grens. Verder houden ze van kaarten met familie of vrienden, zijn ze altijd van de partij bij de Soos, Oudervereniging en buurtfeesten. En ze gaan graag dagjes uit met Care Travel. Gezelligheid staat altijd hoog in het vaandel bij Antoon en Anny.
Het echtpaar Jansen heeft 4 dochters en 10 kleinkinderen die, tot hun grote blijdschap, allemaal in de buurt wonen.
