Nieuw systeem voor straatverlichting

De straatverlichting in Oude IJsselstreek krijgt, net als in andere Gelderse gemeentes, een nieuw besturingssysteem. De komende weken test netbeheerder Liander dit nieuwe systeem in onze gemeente.

Het nieuwe digitale systeem biedt ons meer mogelijkheden. Zo kunnen we bijvoorbeeld zelf flexibel de straatverlichting in een wijk eerder aan of later uit zetten. Tijdens deze testperiode, die start op maandag 8 februari, kan het zijn dat de straatverlichting op sommige plekken overdag brandt.

Ziet u, in de eerste weken na 8 februari overdag ergens brandende straatverlichting? Dan kunt u dit melden via deze website: www.oude-ijsselstreek.nl/melden of telefonisch doorgeven via ons algemene nummer: (0315) 292 292. Uw melding geven wij door aan Liander, zodat zij dit nieuwe systeem zo spoedig mogelijk overal in onze gemeente kunnen toepassen.