Lineke Mulder wint met 'De Praotbus'

Een tijdje geleden plaatsten we een oproep om een naam te bedenken voor onze gemeentebus. Deze opvallende en herkenbare bus zetten we in op verschillende locaties in onze gemeente. In en bij de bus geven we informatie en gaan we met elkaar in gesprek over diverse onderwerpen. Lineke Mulder uit Varsseveld bedacht de winnende naam ‘Praotbus’. Zij won daarmee een krentwegge voor hun hele buurt. José Stoltenborg uit Silvolde bedacht dezelfde naam. Zij heeft inmiddels ook een boeket bloemen ontvangen.

Wethouder Janine Kock kwam naar Varsseveld om Lineke te feliciteren met de gewonnen prijs. “De ‘Praotbus’ is een goed bedachte naam voor waar onze bus voor staat. We willen graag samen met u ‘praoten’ over verschillende onderwerpen die al onze inwoners aangaan. We zijn de afgelopen maanden al met de bus op locatie geweest om met u in gesprek te gaan over laaggeletterdheid en pleegzorg. En we komen in de toekomst zeker vaker naar u toe om in al onze woonkernen met u van gedachten te wisselen in onze ‘Praotbus’. U bent van harte welkom!”